Haber

Supreme Auto, Skoda Yılın Distribütörü oylamasında iki ödül kazandı!

Skoda Auto’nun global olarak her yıl düzenlediği ve dünya genelindeki 164 distribütörünün yıllık performanslarının değerlendirildiği Yılın Distribütörü etkinliğinde Yüce Oto iki ödülün birden sahibi oldu.

Yüce Oto, İnsan Dokunuşu/Müşteri Memnuniyeti kategorisinde tüm bayiler arasında en yüksek puanı alan birinci oldu. Ayrıca Marka ve İnovasyon kategorisinde üçüncülük ödülünü alarak değerli bir başarıya daha imza attı.

Çek CumhuriyetiTürkiye’nin başkenti Prag’da düzenlenen törende ödül alan Büyük Auto, 2022 yılı boyunca gerçekleştirdiği proje ve faaliyetlerle en dikkat çeken Skoda distribütörlerinden biri olmayı başardı. imajını ve marka tutkusunu ileriye taşıyan, aynı zamanda her alanda insan odaklı yaklaşımıyla müşteri memnuniyetini artırmaya devam etmektedir.

2015 ve 2019 yıllarında dünya çapındaki 103 bayi arasından Skoda Auto tarafından Satış Sonrası Hizmetler kategorisinde En Uygun Distribütör Ödülü’ne layık görülen Yüce Oto, 2018 yılında Marka ve Kalite Yönetimi kategorisinde En İyi Distribütör Ödülü’nün sahibi olmuştur. Ayrıca Şanlı Oto, 2021 yılı satış performansı ile Yurt Dışı Satışlar Kategorisinde de birinciliği elde etmiştir.

Kaynak: Carmedya.com / Araba

haber-karahalli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu